Baltic Voice contest logotype

Apie

wave decoration

Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro, Mažeikių kultūros centro ir Visuomeninės organizacijos „Lietučiukės“ organizuojamas tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Baltic Voice“ pirmą kartą surengtas 2013 metais išskirtinio grožio Juodkrantės miestelyje.

Jau dvyliktus metus iš eilės Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje savo gabumus demonstruos jaunieji atlikėjai iš viso pasaulio.

Contest stage photo

Konkursas ir pramogos

Oficiali konkurso pradžia tik liepos 2 dieną. Tačiau konkursantai sugužės į Juodkrantę jau liepos 1-ąją. Ši diena skirta pažintinėms kelionėms po Kuršių Neriją, nuostabių pajūrio gamtos kampelių atradimui bei susipažinimui su kitais konkurso dalyviais.

Lankytinos vietos

Juodkrantė – „Raganų kalno” medinių skulptūrų ekspozicija, Gintaro įlanka, Pažintinis – dendrologinis takas, Juodkrantės vilų kvartalas, Miniatiūrų muziejus, Akmens skulptūrų ekspozicija, Vėtrungių galerija.

Nida – Gintaro galerija – muziejus, mirties slėnis, Švyturys ant Urbo kalno, Parnidžio kopa ir saulės laikrodis.

Smiltynė – Lietuvos jūrų muziejus – Delfinariumas, Nidos žvejo etnografinė sodyba.

Vertinimo komisija

Konkurso metu skambės pop, roko, klasikinė, džiazo, miuziklo ir kitų žanrų muzika. Dalyvius vertins tarptautinė žiuri. Vertinimo komisijos nariai – profesionalūs ir aukštos kvalifikacijos vaikų ir jaunimo vokalo specialistai iš įvairių šalių, festivalių ir konkursų organizatoriai ir prodiuseriai.

Nominacijos, laureatų apdovanojimai, tiesioginė koncerto transliacija

Kaip ir kasmet, konkurso pabaigoje vyks šventinis koncertas – konkurso nugalėtojų pasirodymų ir apdovanojimų vakaras. Šis koncertas bus tiesiogiai transliuojamas socialinio tinklo „Facebook“ oficialiame konkurso puslapyje:
. Tad galimybę stebėti koncertą galės visi norintys. Koncertinis vakaras vyks liepos 4 diena, 17 val. Jo metu bus paskelbti didžiųjų prizų (Grand Prix Gold, Grand Prix Silver, Grand Prix Bronze ir Grand Prix Junior) nugalėtojai bei įteikti kiti ne mažiau svarbūs apdovanojimai: Neringos savivaldybės mero specialus prizas, 1-5 vietų diplomai, festivalio organizatorių prizai, tarptautinių festivalių organizatorių prizai ir konkurso rėmėjų dovanos, vardiniai kvietimai į konkursus kitose šalyse.

Daina – sujungia tautas

„Daina tai jėga, jungianti tautas, peržengianti sienas. Pagrindinis konkurso tikslas- sukviesti vaikus ir jaunimą iš visų šalių, suteikiant jiems galimybę pasidalinti savo pasiekimais dainavimo mene. Puoselėdami dainavimo žanrą, konkursantai skleis žinią apie savo siekius gyvenime“, – teigia konkurso organizatoriai Augustas Petkus ir Algirdas Grinkevičius. Įėjimas į visus konkurso koncertus yra nemokamas. Todėl kviečiame visus atvykti į Juodkrantę pasiklausyti aukšto meninio lygio jaunųjų dainininkų pasirodymo ir juos palaikyti.

Baltic Voice 2024 plakatas

Į viršų